SonicWall SOHO Wireless N Säkerhetsfunktion med 3 years Support Service 5 portar GigE Wi Fi Dubbelt band SonicWALL Secure Upgrade Plus Program

SonicWall SOHO Wireless-N - Säkerhetsfunktion - med 3 years Support Service - 5 portar - GigE - Wi-Fi - Dubbelt band - SonicWALL Secure Upgrade Plus Program

€ 800.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Network Switch
Product
 

(99) ZyXEL GS1920 48HP, 50 port GbE L2 PoE Smart Switch, 802.3at. 375 Watt

(99) ZyXEL GS1920-48HP, 50-port GbE L2 PoE+ Smart Switch, 802.3at. 375 Watt

€ 809.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Network Switch
Product
 

ASUS 27'' LED ROG Swift PG279Q G Sync Pelinäyttö

ASUS 27'' LED ROG Swift PG279Q G-Sync Pelinäyttö

€ 819.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Monitor 25 27
Product
 

D Link 52 Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 2 10G SFP and 2 SFP ports 48 x 10

D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 2 10G SFP+ and 2 SFP ports - 48 x 10

€ 819.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka Kodin elektroniikka
Product
 

ViewSonic Pro7827HD Projector DLP 1080p 2200lumens 22000 1

ViewSonic Pro7827HD Projector DLP/1080p/2200lumens/22000:1

€ 829.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka AV Projector
Product
 

Asus VivoMini VC65 G068Z i5 6400T 8GB 2,5'' 1TB SSD 128 G Intel HD 530 Win10

Asus VivoMini VC65-G068Z i5-6400T/8GB/2,5'' 1TB + SSD 128 G/Intel HD 530/Win10

€ 829.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Desktop
Product
 

QLogic 8200 Dual Port 10 GbE SFP VFA Nätverksadapter PCIe 2.0 x8 10 GigE 2 portar CRU för System x3100 M5, x3250 M4, x3300 M4, x35XX M4, x3650 M4 HD, x36XX M4, x3850 X6, x3950 X6

QLogic 8200 Dual Port 10 GbE SFP+ VFA - Nätverksadapter - PCIe 2.0 x8 - 10 GigE - 2 portar - CRU - för System x3100 M5, x3250 M4, x3300 M4, x35XX M4, x3650 M4 HD, x36XX M4, x3850 X6, x3950 X6

€ 833.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Acc Adapters
Product
 

Corsair Vengeance Black RGB LED Pro DDR4 3200MHz 4x16GB (CMW64GX4M4C3200C16) Jämför pris på alla Corsair DDR4 minnen (473)

Corsair Vengeance Black RGB LED Pro DDR4 3200MHz 4x16GB (CMW64GX4M4C3200C16) Jämför pris på alla Corsair DDR4-minnen (473)

€ 849.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Comp RAM Memory
Product
 

Corsair Vengeance White RGB LED Pro DDR4 3200MHz 4x16GB (CMW64GX4M4C3200C16W)

Corsair Vengeance White RGB LED Pro DDR4 3200MHz 4x16GB (CMW64GX4M4C3200C16W)

€ 849.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Comp RAM Memory
Product
 

Corsair Vengeance Black RGB LED Pro DDR4 3000MHz 4x16GB (CMW64GX4M4C3000C15)

Corsair Vengeance Black RGB LED Pro DDR4 3000MHz 4x16GB (CMW64GX4M4C3000C15)

€ 849.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Comp RAM Memory
Product
 

Corsair Vengeance White RGB LED Pro DDR4 3000MHz 4x16GB (CMW64GX4M4C3000C15W)

Corsair Vengeance White RGB LED Pro DDR4 3000MHz 4x16GB (CMW64GX4M4C3000C15W)

€ 849.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Comp RAM Memory
Product
 

Cisco 1 port VDSL2 ADSL2 EHWIC over POTS with Annex M DSL modem EHWIC 100 Mbps

Cisco 1-port VDSL2/ADSL2+ EHWIC over POTS with Annex M - DSL-modem - EHWIC - 100 Mbps

€ 858.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Acc Adapters
Product
 

Cisco 1941 Router GigE rackmonterbar

Cisco 1941 - Router - GigE - rackmonterbar

€ 862.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Network Router
Product
 

Cisco Small Business SF550X 48 Switch L3 Administrerad 48 x 10 100 2 x kombo 10 Gigabit SFP 2 x SFP rackmonterbar

Cisco Small Business SF550X-48 - Switch - L3 - Administrerad - 48 x 10/100 + 2 x kombo 10 Gigabit SFP+ + 2 x SFP+ - rackmonterbar

€ 862.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Network Switch
Product
 

Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti Gaming OC HDMI 3xDP 11GB

Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti Gaming OC HDMI 3xDP 11GB

€ 873.90

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Comp Video Card
Product
 

C2G Extender for Logitech ConferenceCam CC3000e USB förlängningskabel USB 2.0 upp till 30 m

C2G Extender for Logitech ConferenceCam CC3000e - USB-förlängningskabel - USB 2.0 - upp till 30 m

€ 875.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka ALL Cables
Product
 

EVGA NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti SC Black Edition Gaming HDMI 3xDP 11GB

EVGA NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti SC Black Edition Gaming HDMI 3xDP 11GB

€ 889.99

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Comp Video Card
Product
 

BenQ 35'' EX3501R, Curved 1800R 3440x1440 VA 21 9, 4ms, HDMIx2 DP Headphone Jack USB 3.0 (Type CxI)

BenQ 35'' EX3501R, Curved 1800R 3440x1440 VA 21:9, 4ms, HDMIx2/DP/Headphone Jack/USB 3.0 (Type CxI)

€ 895.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka TV LED
Product
 

Samsung Galaxy Note 8 N950 64GB Dual SIM Musta

Samsung Galaxy Note 8 N950 64GB Dual SIM Musta

€ 899.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka Cell Cellphones
Product
 

Sigma AF 100 400 f 5 6.3 DG OS HSM Contemporary Nikon

Sigma AF 100-400 f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary Nikon

€ 899.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PV Acc Camera Lens
Product
 

Dell 34'' LED UltraSharp U3415W Curved näyttö

Dell 34'' LED UltraSharp U3415W Curved näyttö

€ 899.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Monitor 28
Product
 

Sigma AF 100 400 f 5 6.3 DG OS HSM Contemporary Canon

Sigma AF 100-400 f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary Canon

€ 899.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PV Acc Camera Lens
Product
 

Apple 10.5 iPad Pro WiFi 4G 64GB Hopea

Apple 10.5 iPad Pro WiFi+4G 64GB Hopea

€ 899.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka Cell Tablet
Product
 

Asus VIVO Mini UN65U M229Z i7 7500U Intel HD Graphics 630 8GB 2.5'' SATA 6Gb s 1TB Win pro 10 64

Asus VIVO-Mini UN65U-M229Z i7-7500U Intel HD Graphics 630 8GB 2.5'' SATA 6Gb/s 1TB - Win pro 10 64

€ 899.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Desktop
Product
 

Apple 10.5 iPad Pro WiFi 4G 64GB Kulta

Apple 10.5 iPad Pro WiFi+4G 64GB Kulta

€ 899.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka Cell Tablet
Product
 

Samsung Galaxy Note 8 N950 64GB Dual SIM Kulta

Samsung Galaxy Note 8 N950 64GB Dual SIM Kulta

€ 899.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka Cell Cellphones
Product
 

Apple 10.5 iPad Pro WiFi 4G 64GB Tähtiharmaa

Apple 10.5 iPad Pro WiFi+4G 64GB Tähtiharmaa

€ 899.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka Cell Tablet
Product
 

Tamron AF 28 300 3,5 6,3 Di VC PZD for Nikon Zoom

Tamron AF 28-300/3,5-6,3 Di VC PZD for Nikon Zoom

€ 899.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PV Acc Camera Lens
Product
 

Cisco Unified IP Phone 7975G VoIP telefon SCCP, SIP 8 linjersdrift silver, mörkgrå

Cisco Unified IP Phone 7975G - VoIP-telefon - SCCP, SIP - 8-linjersdrift - silver, mörkgrå

€ 899.90

Lisätietoa...

CDON elektroniikka Com Wired Phone
Product
 

HPE Ultrium Non Custom Labeled Data Cartridge 20 x LTO Ultrium 4 800 GB 1.6 TB märkt grön för HPE MSL4048, StorageWorks Enterprise Modular Library E Series, StoreEver Ultrium 1840

HPE Ultrium Non-Custom Labeled Data Cartridge - 20 x LTO Ultrium 4 - 800 GB / 1.6 TB - märkt - grön - för HPE MSL4048, StorageWorks Enterprise Modular Library E-Series, StoreEver Ultrium 1840

€ 901.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Acc Misc HDD Accessories
Product
 

Trådlös accesspunkt 802.11ac Wave 2 802.11a b g n ac Wave 2 Dubbelt band Externa antenner Mobility Express Hanterar upp till 25 accesspunkter

Trådlös accesspunkt - 802.11ac Wave 2 - 802.11a/b/g/n/ac Wave 2- Dubbelt band -Externa antenner - Mobility Express - Hanterar upp till 25 accesspunkter

€ 915.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Network Access Point
Product
 

Cisco Redundant Power System 2300 Nätaggregat redundant (kan monteras i rack) 1U för Cisco 28XX, 28XX V3PN, 3825, 3825 V3PN, Catalyst 29XX, 35XX, 3750, Catalyst Express 500

Cisco Redundant Power System 2300 - Nätaggregat - redundant (kan monteras i rack) - 1U - för Cisco 28XX, 28XX V3PN, 3825, 3825 V3PN, Catalyst 29XX, 35XX, 3750, Catalyst Express 500

€ 916.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Network Switch
Product
 

Gigabyte GeForce RTX 2080 8GB Windforce 3 OC NVIDIA

Gigabyte GeForce RTX 2080 8GB Windforce 3 OC NVIDIA

€ 917.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Comp Video Card
Product
 

Cisco Rugged SFP SFP sändar mottagarmodul (mini GBIC) GigE 1000Base LX, 1000Base LH LC enkelläge 1310 nm för Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card

Cisco Rugged SFP - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC enkelläge - 1310 nm - för Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card

€ 920.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Network Range Extenders
Product
 

Aorus NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti Xtreme Edition 2xHDMI 3xDP 11GB

Aorus NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti Xtreme Edition 2xHDMI 3xDP 11GB

€ 925.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Comp Video Card
Product
 

VISION MOTORISED INTERACTIVE FLAT PANEL FLOOR STAND Fixes to wall but transfers weight to floor. Uses a quality Linak motor which gives 500mm of travel. Fits any flat panel screen with a VESA pattern of up to 800 wide x 400 tall (or add Vision's ...

VISION MOTORISED INTERACTIVE FLAT-PANEL FLOOR STAND Fixes to wall but transfers weight to floor. Uses a quality Linak motor which gives 500mm of travel. Fits any flat-panel screen with a VESA pattern of up to 800 wide x 400 tall (or add Vision's ...

€ 926.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka TV Accessories
Product
 

Irix Lens IL 11BS EF Objektiv Blackstone 11mm till Canon EF

Irix Lens IL-11BS-EF Objektiv Blackstone 11mm till Canon EF

€ 939.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PV Acc Camera Lens
Product
 

Irix Lens IL 11BS PK Objektiv Blackstone 11mm till Pentax K

Irix Lens IL-11BS-PK Objektiv Blackstone 11mm till Pentax K

€ 939.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PV Acc Camera Lens
Product
 

Irix Lens IL 11BS NF Objektiv Blackstone 11mm till Nikon F

Irix Lens IL-11BS-NF Objektiv Blackstone 11mm till Nikon F

€ 939.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PV Acc Camera Lens
Product
 

Dell 34'' LED UltraSharp U3417W Curved näyttö

Dell 34'' LED UltraSharp U3417W Curved näyttö

€ 949.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Monitor 28
Product
 

LaCie 2big Dock 16TB Thunderbolt3 USB3.0

LaCie 2big Dock 16TB Thunderbolt3/USB3.0

€ 951.99

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Comp HDD
Product
 

Palit RTX NVIDIA 2080 8GB Super Jetstream 8GB GDDR6

Palit RTX NVIDIA 2080 8GB Super Jetstream 8GB GDDR6

€ 953.99

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Comp Video Card
Product
 

HP Pavilion All in One 24 R030NO CI3 7100T 23,8''

HP Pavilion All-in-One 24-R030NO CI3-7100T 23,8''

€ 959.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka Pöytätietokone
Product
 

Cisco 881 Ethernet Security Trådlös router 4 ports switch 802.11b g n (draft 2.0) 2,4 GHz

Cisco 881 Ethernet Security - Trådlös router - 4-ports-switch - 802.11b/g/n (draft 2.0) - 2,4 GHz

€ 965.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Network Router
Product
 

Cisco 887VA Annex A router with VDSL2 ADSL2 over POTS 802.11n ETSI Compliant Router DSL modem 4 ports switch WAN portar 2

Cisco 887VA Annex A router with VDSL2/ADSL2+ over POTS 802.11n ETSI Compliant - Router - DSL-modem - 4-ports-switch - WAN-portar: 2

€ 965.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Network Router
Product
 

HPE DDR4 32 GB LRDIMM 288 stifts

HPE - DDR4 - 32 GB - LRDIMM 288-stifts

€ 969.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Comp RAM Memory
Product
 

Cisco Catalyst 3560CX 8TC S Switch Administrerad 8 x 10 100 1000 2 x kombinations Gigabit SFP skrivbordsmodell, rackmonterbar, DIN skenmonterbar, väggmonterbar

Cisco Catalyst 3560CX-8TC-S - Switch - Administrerad - 8 x 10/100/1000 + 2 x kombinations-Gigabit SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar, DIN-skenmonterbar, väggmonterbar

€ 970.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Network Switch
Product
 

Gainward GeForce RTX 2080 Phantom GS HDMI 3xDP 8GB

Gainward GeForce RTX 2080 Phantom GS HDMI 3xDP 8GB

€ 970.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Comp Video Card
Product
 

Apple 10.5 iPad Pro WiFi 4G 64GB Ruusukulta

Apple 10.5 iPad Pro WiFi+4G 64GB Ruusukulta

€ 979.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka Cell Tablet
Product
 

Lenovo ThinkCentre M910q 10MV Liten stationär dator 1 x Core i5 7500T 2.7 GHz RAM 8 GB SSD 256 GB NVMe HD Graphics 630 GigE WLAN 802.11a b g n ac, Bluetooth 4.1 Win 10 Pro 64 bitars skärm ingen TopSeller

Lenovo ThinkCentre M910q 10MV - Liten stationär dator - 1 x Core i5 7500T / 2.7 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - HD Graphics 630 - GigE - WLAN: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1 - Win 10 Pro 64-bitars - skärm: ingen - TopSeller

€ 988.95

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Desktop
Product
 

SIGMA AF 150mm f 2.8 Macro DG EX OS HSM APO CANON

SIGMA AF 150mm f/2.8 Macro DG EX OS HSM APO CANON

€ 989.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PV Acc Camera Lens
Product
 

Sigma AF 150 600 5 6.3 DG OS HSM Contemporary Nikon

Sigma AF 150-600/5-6.3 DG OS HSM Contemporary Nikon

€ 989.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PV Acc Camera Lens
Product
 

Sigma AF 150 600 5 6.3 DG OS HSM Contemporary Canon

Sigma AF 150-600/5-6.3 DG OS HSM Contemporary Canon

€ 989.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PV Acc Camera Lens
Product
 

EVGA NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti SC2 Gaming ICX HDMI 3xDP 11GB

EVGA NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti SC2 Gaming ICX HDMI 3xDP 11GB

€ 990.40

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Comp Video Card
Product
 

EVGA NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 11GB FTW3 GAMING

EVGA NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 11GB FTW3 GAMING

€ 999.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Comp Video Card
Product
 

ASUS 15,6'' Gaming FX503VM DM041T i5 GTX 1060 8GB 256GB SSD

ASUS 15,6'' Gaming FX503VM-DM041T i5 GTX 1060 8GB 256GB SSD

€ 999.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Laptop 15 16
Product
 

Acer Aspire 7 A717 i5 8GB 256GB PCIe SSD GTX 1060

Acer Aspire 7 A717 i5 8GB 256GB PCIe SSD GTX 1060

€ 999.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PC Laptop 17
Product
 

Tamron AF 28 300 3,5 6,3 Di VC PZD for Canon Zoom

Tamron AF 28-300/3,5-6,3 Di VC PZD for Canon Zoom

€ 999.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PV Acc Camera Lens
Product
 

Samsung 34'' C34H890 21 9 Wide Curved (1800R) 3440x1440 VA LED, 4ms, DP HDMI USB Type C, USB Hub 3p

Samsung 34'' C34H890 21:9 Wide Curved (1800R) 3440x1440 VA-LED, 4ms, DP/HDMI/USB Type-C, USB Hub 3p

€ 999.00

Lisätietoa...

CDON elektroniikka ComputerGaming
Product
 

4 bay Battery Charger CF H2 CF U1

4 bay Battery Charger: CF-H2/CF-U1

€ 999.90

Lisätietoa...

CDON elektroniikka PV Acc Misc
Product